Jack Russell

Jack Russell Eş Arayanlar

Köpeğiniz ile aynı ırk’ta olan diğer eş adaylarına ulaşmak için doğru yoldasınız. Pet yaşam üzerinden ücretsiz jack russel eş ilanı verebilir ve diğer eş adaylarına ulaşabilirsiniz. Bu platformda eş arayan diğer pet sahiplerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Üye olup iletişim bilgilerinizi girmeniz ve köpeğiniz hakkında eş ilanı verebilirsiniz. Diğer pet sahipleri sizin eş ilanınızdan tarafınıza rahatlıkla ulaşabilir. Eğer karşılıklı olarak istediğiniz isteklerde uzlaşmanız durumunda jack russell eşleşme işlemini yapabilirsiniz.

Eşleşme işleminden önce bütün şartları konuşmanız gerekmektedir, sonradan ortaya çıkacak herhangi bir anlaşmazlıktan pet yaşam ailesi sorumlu değildir. Bu yüzden kesinlikle önce’den konuşmanız ve birbirlerinize verdiğiniz sözlerinizi tutmanızı rica ediyoruz.

Jack Russell Erkek Eş

Erkek köpekler yılın her zamanı kızgınlıktadır ve eşleşmeye hazırlardır. Bu yüzden erkek köpek sahiplerinin eş ilanları devamlı aktiftir. Eğer erkek köpek besliyorsanız eş ilanı vererek dişi köpek sahiplerinin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Sitemiz üzerinden ilan vermeniz tamamen ücretsizdir. Sizde köpeğinize en uygun eşi bulmak için hemen sitemize üye olun ve ücretsiz köpek eş ilanı verin!

Eşleşme işlemini yapmadan önce dilerseniz köpek eşleşme sözleşmesi imzalayabilir ve şartlarınızı hukuku olarak güvence kapsamına alabilirsiniz. Bu sözleşme sayesinde sonradan ortaya çıkabilecek anlaşmazlıklarda kanunu olarak hak talep edebilirsiniz. Aksi durumda kanunen herhangi bir hak talep edemezsiniz.