Golden Retriever

Golden Retriever Eş Arıyorum

Golden cinsi eş arayan köpeklerin eş bulma platformu! Site üzerinden ücretsiz köpek eş ilanı verebilir ve ona en uygun eşi bulabilirsiniz. Sitemiz üzerinde eş ilanı veren diğer pet sahiplerine ulaşabilirsiniz. Diğer köpek ırkları ve kedi ırkları için açılan ilanları görüntüleyebilirsiniz. Dünya’nın en uysal ve insan canlısı ırkı golden’larınızı eşleşmek için sizde hemen ilan verin. Goldenlar oyuncu olmaları ile bilinmektedir ve hırsızlarla ev soyma ününe kavuşan köpek ünvanını almıştır, çünkü hiç bir canlıya asla zarar verme eylemi göstermez, bu bir hırsız olsa bile… Siz’de golden retriever eş arayanlar kısmındasınız doğru adrestesiniz. Hadi şimdi diğer golden ilanlarına göz atma vakti!

Golden Retriever Erkek Eş

Erkek köpekler yılın her dönemi kızgınlıkla olmaktadır, bu durumdan dolayı erkek eş ilanları daha fazla görebilirsiniz. Eşleşme için kısıtlı zamanı olan dişi köpekler kolaylıkla erkek eş ilanlarına ulaşabilirler.

Eşleşme yapacağınız köpeğin aşıları ve sağlık durumunu kesinlikle sormanız gerekmektedir. İleride sağlık sorunu yaşamamanız adına bu önlemleri almanızı şiddetle öneriyoruz.