French Bulldog

French Bulldog Eş Arayanlar

İnsanlarla kusursuz anlaşan huyu güzel ve oyuncu bir french bulldog sahibiyseniz köpeğinizin müretini görmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerinden diğer köpek eş arayanlara ulaşabilir ve ücretsiz köpek eş ilanı verebilirsiniz. Sitemiz üzerinden verdiğiniz ilanlar tamamen ücretsizdir.

Köpeklerinizi eşleştirmeden önce aranızda bütün şartları konuşmanız ve anlaşmanız gerekmektedir. Bazı durumlarda dişi köpek sahipleri yavru köpeği erkek tarafına vermiyor. Bu durumun önüne geçmek için eşleşme öncesi sözleşme yapabilirsiniz. Size yavru hakkınızı vermez ise kanunen dava açma hakkınız oluşuyor.

French Bulldog Erkek Eş

Erkek köpekler eğer kısırlaştırma işlemi yapılmaz ise her daim kızgınlıkta ve eşleşmeye hazırdır. Bu yüzden erkek eş bulmanız daha kolaydır. Sizde erkek köpeğinize eş arıyorsanız direk ilan verebilir ve dişi köpeklerin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

French Bulldog Eş İlanları

Bu kısımdan sadece fransız bulldog eş ilanlarını görebilirsiniz. Eğer sizde köpeğiniz için eş ilanı vermek istiyorsanız, sitemize üye olmanız gerekmektedir. Üye olma işlemini tamamladıktan sonra köpeğiniz için ilan verebilirsiniz. İlan verirken istediğiniz şartları ve köpeğiniz hakkında detaylı bilgi vermenizi rica ederiz.