British Shorthair

British Shorthair Eş Arayanlar

Büyük Britanya kökenli bir ırk olan, kısa tüylü bir kedidir. Gözde bir kedi olmasından dolayı evde kedi beslemek isteyenlerin tercihleri bu ırkdan yana olmaktadır. Heybetli ve güçlü bir kedi olan bu kedi ırkı, iyi bir ev arkadaşıdır. Kızgınlık dönemlerinde british shorthair eş arayanlar kedilerinin garip hareketlerine son vermek istemektedir.

British Shorthair Kedime Eş Arıyorum

Kedilerinin çiftleşme isteklerini fark edenler, british shorthair kedime eş arıyorum ilanı vermektedir. Verilen eş ilanları dikkat çekici olmakta ve kısa sürede eş bulunmaktadır. Özellikle seceresi olan kedileri daha çabuk bir eşe kavuşmaktadır. Kedilerinin doğal bir yaşam sürmesini isteyenler, kedilerinin çiftleşmesine izin vermektedir.

British Shorthair Erkek Eş

Erkek kediler çiftleşmeye daha düşkündür ve acil olarak bir eş bulunmalıdır. Cinsel olgunluğa erişen dişi kedi, british shorthair erkek eş aramaktadır. Eş bulamayan aşırı hareketler ve sinirli tavırlar göstermektedir. Özellikle kızgınlık dönemlerinde kedilerin tavırları çok farklılaşmakta ve sahiplerine karşı saldırgan bir tavır içerisinde olmaktadır.

Acı çekiyormuş gibi miyavlayan dişi kedi için tek çare bir erkek eştir. Çiftleşecek olan kedilerin birbirlerini beğenmesi ve anlaşması da önemlidir. Kedilerin eş arzulaması doğal bir durum olduğundan, sahipleri british shorthair kedi eş bulma ilanları yayınlamaktadır. Yayınlanan ilanların açıklayıcı ve fotoğraflı olması, eş bulma durumunu kolaylaştırmaktadır.

British Shorthair Eş İlanı Verme

Çiftleşme arayışında olan kedileri için british shorthair eş arama ilanı verenler, kısa sürede ilanlarına geri dönüşüm almaktadır. Kedilerinin huzursuzluğunun giderilmesi isteyen sahipleri, eş arama ilanlarında kedilerini eksiksiz bir şekilde tanıtmalıdır. İlanın fotoğraflı olması, dakikalar içerisinde eş bulmayı sağlamaktadır. Kedilerin kızgınlık dönemleri geldiğinde durdurmak mümkün olmayıp mutlaka eş bulmak gerekmektedir.

Kediler için eş ilanı verilebileceği gibi daha önce verilmiş olan ilanlar da incelenebilmektedir. Henüz bu kedi cinsi kedisi için eş bulamayanların endişelenmesine gerek yoktur ve eş bulmak için ilanları incelemesi yeterlidir. Her geçen gün yenilenen petyasam.com’da birçok british shorthair eş ilanı vardır. Kedilere eş bulurken aşılarının tam olup olmadığı ve daha önce bir hastalık geçirip geçirmediği mutlaka sorulmalıdır.