Akita Inu

Akita Inu Eş Arayanlar

Köpeğinizin mürvetini görmek istiyorsanız tam’da olması gereken yerdesiniz. Japon akita ve american akita eş ilanı verebilir diğer eş adaylarına ulaşabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey sitemize ücretsiz üye olup akita inu eş ilanı vermeniz olacaktır. Köpeğinizin bütün özelliklerini eş ilanı açıklama kısmına yazabilir ve diğer pet sahiplerine bilgi verebilirsiniz. İstediğiniz özellikleri ilan açıklamasına yazabilirsiniz.

Uygun eşi bulduktan sonra diğer pet sahibi ile şartları anlaşmanız sizin için sonradan doğacak sorunların önüne geçecektir. Pet sahiplerinin arasındaki anlaşmaya her zaman sadık kalmanızı rica ediyoruz. Aranızda doğabilecek anlaşmazlıklardan pet yaşam ailesi sorumlu değildir.

Bazı kötü niyetli pet sahipleri önceden verdikleri yavru sözlerini tutmuyor, bu durumda erkek tarafı genelde mağdur oluyor. Bu durumların önüne geçmek için anlaştığınız şartları eş sözleşme kağıdına yazabilir ve yazılı olarak hakkınızı arayabilirsiniz.

Akita İnu Erkek Eş

Eğer erkek köpek sahibi iseniz eşleşme işleminde aday bulmak konusunda 1 adım öndesiniz, bunun nedeni köpeğinizin devamlı kızgınlıkta olmasıdır. Erkek köpekler doğaları gereği hep kızgınlıktadır. Fakat dişi köpekler yılın bazı dönemlerinde kızgınlığa girmektedir. Erkek köpeğiniz için ücretsiz eş ilanı verebilir ve akita inu eş bulma konusunda adım atabilirsiniz.

Erkek köpek sahipleri istedikleri özellikleri daha önceden dişi pet sahibine iletmelidir.